Szklana lampa wisząca RING KULA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklana lampa wisząca RING KULA 1xE27
- Kolor konstrukcji lampy: Czarny malowany proszkowo
- Kolorystyka kloszy: Grafit, Miodowy, Bezbarwny
- Stan: Produkt nowy
- Materiał wykonania konstrukcji: metal malowany proszkowo
- Materiał wykonania kloszy: szkło
- Wymiary: 10cm x max 80cm
- Wymiary klosza: 13cm x 14cm
- Napięcie zasilania: ~230V
- Moc jednej żarówki: 60W
- Rodzaj żarówki: E27 dowolny rodzaj (zwykła, energooszczędna, led)
- Regulacja ustawienia wysokości zwisu: tak
- Zestaw zawiera: Lampę, instrukcję użytkowania
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Druciany+Szkło |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | max 100cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 10cm |
| Wymiar klosza | 13cm x 15cm x 9cm (otw. na żarówkę) - Kula szklana |
| Zawartość zestawu | Lampa, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |