Szklana lampa wisząca LOFT 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Szklana lampa wisząca LOFT 1xE27
- kolor konstrukcji lampy: czarny
- materiał wykonania konstrukcji: metal malowany proszkowo
- materiał wykonania klosza: 100% szkło
- żarówki w zestawie: brak
- gwint żarówki: 1 x E27
- regulacja długości zwisu: tak
- napięcie: 230V (nie wymaga transformatora)
- wymiar lampy: max 100cm x 10cm (podsufitka)
- wymiar klosza: 12cm x 15cm
- max moc żarówek: max. 60W (LED bez ograniczeń)
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Metalowo-szklany |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | max 100cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 10cm |
| Wymiar klosza | 12cm x 15cm - Szklany klosz |
| Zawartość zestawu | Lampa, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |