Stylowa druciana lampa podłogowa LOFT EDISON
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Styl, który pokochają Twoje wnętrza
Nowoczesna lampa podłogowa w loftowym stylu rodzina lamp wykonana z najwyższej jakości komponentów. Jest uzupełnieniem rodziny z drucianymi kloszami.
Doskonale komponuje się w klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach. Pasuje do kuchni, jadalni, salonu czy sypialni
Lampy mają zastosowanie nie tylko w domach, ale również biurach, restauracjach, barach i hotelach.
Nadaj klimatu swojemu wnętrzu dzięki naszym lampom.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Druciany |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | 150cm x 40cm |
| Wymiar klosza | 25cm x 24cm x 14cm (otw. na żarówkę) - Diament średni |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |