Nowoczesny kinkiet ścienny kula 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesny kinkiet ścienny kula 1xE27
- kolor konstrukcji lampy: czarny
- kolor klosza: naturalne drewno
- materiał wykonania konstrukcji: metal malowany proszkowo
- materiał wykonania klosza: drewno
- Wymiary: 19cm x 20cm
- Napięcie zasilania: ~230V
- Moc jednej żarówki: 60W
- Rodzaj żarówki: E27 dowolny rodzaj (zwykła, energooszczędna, led)
- Regulacja ustawienia klosza: tak
- Zestaw zawiera: Lampę, klosz, instrukcję użytkowania
- Zestaw nie zawiera: Żarówek (do dokupienia w zestawie lub na oddzielnej aukcji)
Możliwość dowolnego ustawienia położenia klosza.
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Drewno |
| Regulacja wysokości/ramion | Nie |
| Regulacja kąta światła | Tak |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | 20cm x 19cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 10cm |
| Wymiar klosza | 17cm x 15cm - drewniany klosz |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |