Nowoczesna sufitowa lampa KULA 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Specyfikacja lampy:
- Model: 1600/Kula
- Kolor konstrukcji: Czarny z elementem w kolorze chromu
- Napięcie zasilania: 230V
- Materiał konstrukcji lampy: metal malowany proszkowo
- Materiał wykonania klosza: Szkło
- Regulacja długości lampy: Tak
- Rodzaj gniazda żarówki: 1 x E27
- Montaż: kołki rozporowe (brak w zestawie)
- Wymiary: puszka 10cm x max 100cm
- Wymiary klosza: 12cm x 14cm, otwór na żarówkę 8cm
- Źródło światła: żarówka z gwintem E27, brak w komplecie
- Zestaw zawiera: lampę, instrukcję
- Możliwość regulacji wysokości lampy
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Szkło |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | max 100cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 10cm |
| Wymiar klosza | 13cm x 15cm x 9cm (otw. na żarówkę) - Kula szklana |
| Zawartość zestawu | Lampa, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |