Nowoczesna lampa sufitowa ze szklanym kloszem 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Chromowa lampa sufitowa 3xE27
- Kolor konstrukcji lampy: Chrom
- Kolor klosza: Biały
- Stan: Produkt nowy
- Materiał wykonania konstrukcji: chromowany metal
- Wymiary: max 100cm x 60cm (podsufitka)
- Wymiar klosza: 10cm x 13cm
- Napięcie zasilania: ~230V
- Moc jednej żarówki: 60W
- Rodzaj żarówki: E27 dowolny rodzaj (zwykła, energooszczędna, led)
- Regulacja ustawienia wysokości: tak
- Zestaw zawiera: Lampę, instrukcję użytkowania
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 3-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Chromowany metal |
| Abażur/Klosz | Szkło |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 2 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | 100cm x 60cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 60cm |
| Wymiar klosza | 10cm x 13cm - Szklany klosz |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |