Modna szklana lampa sufitowa 1xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Modna szklana lampa sufitowa 1xE27
Specyfikacja lampy:
• Model: 502/Szkło
• Kolor konstrukcji (kabel i podsufitka): Czarny, Biały
• Kolorystyka kloszy: Grafit, Miodowy, Bezbarwny
• Napięcie zasilania lampy: 230V
• Materiał konstrukcji lampy: PCV
• Materiał wykonania klosza: Szkło
• Regulacja długości lampy: Tak
• Rodzaj gniazda żarówki: 1 x E27
• Montaż: haczyk
• Wymiary: max 90cm
• Wymiary klosza: 14cm x 15cm, otwór na żarówkę 9cm
• Źródło światła: żarówka z gwintem E27, brak w komplecie
• Zestaw zawiera: lampę, instrukcję
Wygodny montaż na haczyk.
Szklane klosze posiadają modne wklęsłości.
Dostępna kolorystyka kloszy:
1. Grafit
2. Miodowy
3. Bezbarwny
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo, PCV |
| Abażur/Klosz | Szkło |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | max 90cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 8cm |
| Wymiar klosza | 13cm x 15cm x 9cm (otw. na żarówkę) - Kula szklana |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |