Metalowa lampa sufitowa Loft Edison Miedź/Chrom
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca druciana LOFT EDISON 1xE27 z elementem w kolorze miedzi lub chromu
- Stan: Produkt nowy
- Materiał: metal malowany proszkowo
- Wymiary: 20cm x 24cm, 10cm (podsufitka)
- Napięcie zasilania: ~230V
- Moc jednej żarówki: 60W
- Rodzaj żarówki: E27 dowolny rodzaj (zwykła, energooszczędna, led)
- Regulacja długości zwisu: nie
- Zestaw zawiera: Lampę, instrukcję użytkowania
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 1-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Metalowy |
| Regulacja wysokości/ramion | Nie |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 1 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | 20cm x 24cm, 10cm (podsufitka) |
| Wymiar podsufitki/puszki | 10cm |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |