Lampa wisząca druciana z elementami w kolorze miedzi 3xE27
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Kolor: Czarny
- Stan: Produkt nowy
- Materiał: metal malowany proszkowo
- Wymiary: max 100cm x 60cm (podsufitka)
- Wymiar klosza: 13cm x 20cm
- Napięcie zasilania: ~230V
- Moc jednej żarówki: 60W
- Rodzaj żarówki: E27 dowolny rodzaj (zwykła, energooszczędna, led)
- Regulacja długości zwisu: tak
- Dodatkowe informacje: dwa niezależne obwody
- Zestaw zawiera: Lampę, instrukcję użytkowania
Dane techniczne
| Stan | Nowy |
| Ilość punktów światła | 3-płomienna |
| Materiał konstrukcji | Metal malowany proszkowo |
| Abażur/Klosz | Metalowy |
| Regulacja wysokości/ramion | Tak |
| Regulacja kąta światła | Nie |
| Ilość obwodów elektrycznych | 2 |
| Gwint żarówki | E27 |
| Max moc żarówki | 60W |
| Napięcie zasilania | ~230W |
| Wymiar lampy | max 100cm |
| Wymiar podsufitki/puszki | 30cm |
| Wymiar klosza | 20cm x 13cm |
| Zawartość zestawu | Lampa, komplet abażurów/kloszy, instrukcja, dokument sprzedaży |
| Zestaw nie zawiera | Żarówek |
| Gwarancja | 24 miesiące |